Neohodnoceno

Apple AirPods Pro 2022 (2. generace) s Magsafe pouzdrem

Špičková sluchátka Apple AirPods Pro 2022 napěchovaná moderními technologiemi pro opravdu dokonale vyladěný zvukový zážitek. Aktivní potlačení hluku (až 48000x za sekundu), adaptivní režim propustnosti, personalizovaný prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy. Odolné proti vodě s krytím IPX4 (sluchátka i pouzdro). Dotykové ovládání. MagSafe nabíjecí pouzdro s reproduktorem a poutkem pro zavěšení. Výdrž sluchátek až 6 hodin na jedno nabití, spolu s pouzdrem až 30 hodin (se zapnutým ANC). Součástí balení jsou čtyři velikosti silikonových špuntů (XS, S, M, L).

Skladem
Kód: MQD83ZM/A
Značka: Apple
6 370 Kč 5 264,46 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství

Apple přepracoval AirPods Pro tak, aby poskytla ještě luxusnější zvuk. Podařilo se mu to nejen zásluhou ještě účinnějšího potlačení hluku, ale také dík nasazení špičkového čipu Apple H2.

Umožňují ale také personalizovat zvuk přímo na míru vám, mají přepracované pouzdro s poutkem i reproduktorem a navíc také odolností dle IPX4. Když k tomu připočteme výdrž 30 hodin na nabití a ještě lepší mikrofon, není co řešit – AirPods Pro 2022 přináší nekompromisní zvukové zážitky.

 • Převratný čip Apple H2 dodávající hudbě další rozměr
 • Ještě účinnější potlačování hluku
 • Přepracovaný mikrofon pro ještě kvalitnější hovory
 • Výdrž až 30 hodin
 • Odolnost IPX4 proti potu/vodě u sluchátek i pouzdra
 • Nové MagSafe nabíjecí pouzdro s poutkem a reproduktorem pro snadnější vyhledávání
 • Geniální dotykové ovládání 

Čip Apple H2

Apple AirPods Pro 2022 využívají zbrusu nový čip Apple H2, díky němuž jsou zvuky mnohem plastičtější a prostřednictvím výpočetního audia ještě účinněji potlačuje hluky a přináší působivější trojrozměrný dojem z poslechu. Stejně tak díky vysoké efektivitě prodlužuje výdrž na nabití!

Předělaný mikrofon

Díky předělanému mikrofonu, který míří dovnitř a využívá inteligentní algoritmy, došlo k vylepšení srozumitelnosti hlasu.

Ještě účinnější potlačování hluku

Apple AirPods Pro 2022 nabízí dvakrát efektivnější potlačení hluku než předchozí generace. Proto se můžete i na nejrušnějším místě naprosto distancovat od okolí a užívat si neskutečný klid.

Perfektně padnou do uší

V balení najdete hned čtyři velikosti silikonových špuntů včetně nové verze XS, aby sluchátka perfektně padla každému. Navíc díky nim neuniká zvuk ven do okolí.

 

Dotykové ovládání

Dotykové ovládání na stopce umožňuje přejetím prstem nahoru nebo dolů regulovat hlasitost. Stisknutím můžete zastavit a spustit hudbu nebo přijmout a ukončit hovor. K přepínání mezi aktivním potlačováním hluku a adaptivním režimem propustnosti poslouží podržení.

Personalizovaný prostorový zvuk

Na ještě vyšší úroveň posouvá zvuk technologie personalizovaného prostorového audia v kombinaci s TrueDepth kamerou vašeho iPhonu pro dynamické snímání polohy hlavy a přizpůsobení zvuku geometrii vaší hlavy. Navíc se nabízí také adaptivní ekvalizace pro doladění zvuku k dokonalosti.

Nové MagSafe nabíjecí pouzdro

Nové MagSafe nabíjecí pouzdro nabízí vylepšenou konstrukci s poutkem, takže jej můžete snadno připevnit například k batohu. Má také integrovaný čip U1, takže jej lze snadno najít, čemuž napomáhá i integrovaný reproduktor, díky kterému jej lze prozvonit, stejně jako upozorní na vybitou baterii nebo párování. Navíc jsou nejen sluchátka, ale také pouzdro odolné dle IPX4 proti potu a vodě – například pro využití při sportu.

 

Dodávané příslušenství

 • MagSafe nabíjecí pouzdro s reproduktorem a poutkem na zavěšení
 • Silikonové špunty do uší ve vel. XS, S, M, L
 • USB-C kabel s konektorem Lightning
 • Dokumentace

 
 
Zpět do obchodu